-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення Головного пульта централізованого спостереження Центру технічної охорони Управління поліції охорони в Миколаївської області за адресою м. Миколаїв, вул. Шевченка, 52
Тендер Prozorro UA-2021-08-25-004791-c
Поточний ремонт приміщення Головного пульта централізованого спостереження Центру технічної охорони Управління поліції охорони в Миколаївської області за адресою м. Миколаїв, вул. Шевченка, 52
Торги не відбулися
306 997.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 534.99 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 534.99 UAH
Номер:
5f2bf00c74cb4daea7dbb3b3bdfb2e64
Внутрішній номер закупівлі:
11230734
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-25-004791-c
Замовник:
Управління поліції охорони в Миколаївській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109016
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Шевченка, 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Строін Сергій Володимирович +380512498480 vip.nastenakostenko@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
306 997.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 534.99 UAH
Період уточнення:
25.08.2021 17:07 - 31.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2021 17:07 - 10.09.2021 11:00
Аукціон:
13.09.2021 13:43 - 13.09.2021 14:06
Період кваліфікації:
13.09.2021 14:06 - 14.09.2021 17:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за виконані роботи будуть здійснюватися на підставі належним чином оформлених актів здачі-приймання виконаних робіт по формі №КБ-2в, довідки про вартість виконаних будівельних робіт по формі №КБ-3 з використанням програмного комплексу АВК, підписаних уповноваженими представниками сторін, документів, що підтверджують якість та вартість матеріалів, які були використані при виконанні робіт і їх відповідність вимогам державних стандартів, будівельним нормам та/або проектній документації та виконавчій документації проміжними платежами за фактично виконані роботи протягом 10 банківських днів з дня підписання Замовником актів та довідок. Розрахунки здійснюються шляхом безготівкового перерахування належних до сплати грошових коштів у національній валюті України на поточний рахунок Підрядника. Оплата здійснюється за виконані обсяги робіт поетапно щомісячно згідно актів виконаних робіт.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщення Головного пульта централізованого спостереження Центру технічної охорони Управління поліції охорони в Миколаївської області за адресою м. Миколаїв, вул. Шевченка, 52
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.10.2021 - 15.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ХАРЧЕНКО ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
Оскарження: 13.09.2021 17:36 - 24.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3055924017
-
Контактна особа:
Харченко Олександр 380671814895 FOP.HARCHENKO83@GMAIL.COM
-
Адреса:
Україна, 54037, Миколаївська обл., місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ЗНАМ'ЯНСЬКА, будинок 41, квартира 24
Оскарження: 13.09.2021 17:36 - 24.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
285 272.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
285 272.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
13.09.2021 17:36
Відповіді на вимоги
10
Документи
60
Скарги
0
ФОП "АНТОНОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Оскарження: 14.09.2021 17:00 - 25.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3061414637
-
Контактна особа:
Сергей Антонов +380992359394 vegabud4@gmail.com
-
Адреса:
54025, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ПРОВУЛОК ПАРУСНИЙ, будинок 9, корпус Б, квартира 28
Оскарження: 14.09.2021 17:00 - 25.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
304 325.23 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
304 325.23 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.09.2021 17:00
Відповіді на вимоги
10
Документи
42
Скарги
0