-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Транспортні засоби спеціального призначення ДК 021:2015 34114000-9 (Автомобіль спеціалізований для перевезення дітей-інвалідів)
Тендер Prozorro UA-2017-08-23-001614-a
Торги не відбулися
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Номер:
98ac92a7366a4bb4bdf1cf1a74f307d7
Внутрішній номер закупівлі:
1121995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-23-001614-a
Замовник:
Тернопільський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів
×
-
Код ЄДРПОУ:
39427137
-
Адреса:
46400, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Сахарова, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роман Понита +380979814820 tocsrdi@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34114000-9 Транспортні засоби спеціального призначенняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 000.00 UAH
Період уточнення:
23.08.2017 20:24 - 28.08.2017 21:00
Період прийому пропозицій:
23.08.2017 20:24 - 07.09.2017 21:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобіль спеціалізований для перевезення дітей-інвалідів
Кількість
1 штуки
Період постачання
02.10.2017 - 31.10.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП Навратюк Оксана Павловна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2969407267
-
Контактна особа:
Навратюк Оксана Павловна +380667927012 nop2969407267@ukr.net
-
Адреса:
44800, Україна, Волинська область, Турійськ, пл.Культури д.3 кв1
Початкова пропозиція
549 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
549 000.00 UAH з ПДВ
Документи
3
Скарги
0