-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Посудомийна машина купольна з дозатором миючого засобу електронна панель керування AC800DIG DD в комплекті
Тендер Prozorro UA-2021-08-19-012698-a
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).
Завершена
145 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 725.00 UAH
Номер:
92054d8bd40e4e7ca206b4b27aa5faac
Внутрішній номер закупівлі:
11192997
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-19-012698-a
Замовник:
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №28 м. Житомира ім. гетьмана Івана Виговського
×
-
Код ЄДРПОУ:
22059181
-
Адреса:
10031, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Тараса-Бульби Боровця, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Трохимчук Діана Григорівна +380979881958 school28_zt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42950000-0 Частини універсальних машинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
725.00 UAH
Період уточнення:
19.08.2021 21:33 - 27.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2021 00:00 - 31.08.2021 00:00
Аукціон:
з 02.09.2021 11:52
Період кваліфікації:
31.08.2021 00:03 - 03.09.2021 09:36
Період завантаження договору:
03.09.2021 09:36 - 23.09.2021 09:36
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки проводяться шляхом оплати Замовником після пред'явлення Виконавцем рахунка на оплату товару (далі - рахунку) або накладних (видаткових, товарно-транспортних накладних) вартості фактично отриманого товару згідно з оформленими накладними, відповідно до умов даного договору по мірі надходження відповідних коштів, протягом 30 календарних днів з дня поставки з урахуванням вимог даного договору. Вид закупівлі - спрощена закупівля - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) менше ніж 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень.. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної закупівлі є ціна (питома вага критерію – 100%).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Посудомийна машина купольна з дозатором миючого засобу електронна панель керування AC800DIG DD в комплекті
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
10031, Україна, Житомирська область, м.Житомир, вул. Тараса Бульби-Боровця, 17
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Горопашина Алла Василівна
Оскарження: 03.09.2021 09:36 - 08.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2392506606
-
Контактна особа:
Горопашина Алла Василівна +380679798566 goropashinatender@gmail.com
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця Велика Бердичівська 7, кв.28
Оскарження: 03.09.2021 09:36 - 08.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
134 890.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
134 890.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.09.2021 09:36
Документи
22
Скарги
0
Контракти
Номер:
4fbc78b4ce4e4815911ca038c3dcdae9
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-19-012698-a-b1
Постачальник:
ФОП Горопашина Алла Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2392506606
-
Контактна особа:
Горопашина Алла Василівна +380679798566 goropashinatender@gmail.com
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця Велика Бердичівська 7, кв.28
Номер договору:
93
Сума договору:
134 890.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.09.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
06.09.2021 00:00
Статус:
Виконаний