-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
"Реконструкція водопровідної мережі від с. Маяк до с. Паньківка Добропільського району Донецької області"
Тендер Prozorro UA-2021-08-19-002381-b
Торги відмінено
1 360 691.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 803.46 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 803.46 UAH
Номер:
db0a16b02b364c61b5193941ac10b99d
Внутрішній номер закупівлі:
11191102
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-19-002381-b
Замовник:
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04343197
-
Адреса:
85050, Україна, Донецька область, с. Шахове, Добропільський район, ВУЛИЦЯ М.Ф. ЧЕРНЯВСЬКОГО, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лазебник Надія +380663657001 chaxovo@email.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 360 691.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 803.46 UAH
Період уточнення:
19.08.2021 16:59 - 27.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2021 00:00 - 31.08.2021 00:00
Аукціон:
з 31.08.2021 15:41
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата проводиться після фактичного виконання повного обсягу робіт, у розмірі 100% вартості фактично виконаних робіт, на підставі наданих Учасником та підписаних Замовником актів виконаних підрядних робіт форми №КБ-2в та довідок про вартість виконаних підрядних робіт форми №КБ-3
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Реконструкція водопровідної мережі від с. Маяк до с. Паньківка Добропільського району Донецької області"
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 29.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
05a0d7ccb6be47e1aa2bc829995b86f0
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
26.08.2021р о 19:14 год (неробочий час) отримала запитання від потенційного учасника щодо подання документів пропозиції. Згідно ч. 7 ст. 14 Закону, Замовник протягом одного робочого дня (в нашому випадку 27.08.2021р) зобов’язаний надати роз’яснення на звернення учасників спрощеної закупівлі, які оприлюднюються в електронній системі закупівель, та/або внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, та/або вимог до предмета закупівлі. З іншого боку, Замовник має право з власної ініціативи внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та/або вимог до предмета закупівлі, але до початку строку подання пропозицій. В нашій закупівлі строк початку подання пропозицій - 27.08.2021 00:00.
Таким чином, відсутня технічна можливість надати відповідь на запитання учасника та/чи внести зміни до документації та оголошення закупівлі
Дата опублікування:
27.08.2021 16:56
Дата виконання:
27.08.2021 16:56
Статус:
Виконано