• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Код ДК 021:2015-98310000-9 - послуги з прання і сухого чищення.

Послуги з прання, прасування, комплектування та пакування постільної білизни. Джерело фінансування закупівлі: власні кошти.

Завершена

90 000.00 UAH без ПДВ
Номер: a5b2257c1f1e44c9a9049dc66404e233
Внутрішній номер закупівлі: 11165208
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-18-001572-b   
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Назаренко Сергей Витальевич 380577243752 pz_kvp@lotus.pz.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Вказана послуга є важливою складовою для виконання правил по санітарному утриманню готельного центру виробничого структурного підрозділу «Фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив»-Харків» філії «Центр оздоровлення та відпочинку» АТ «Укрзалізниця». Регіональною філією двічі в системі РroZorro оголошувалися торги на закупівлю зазначених послуг: UA-2021-07-20-008600-b, UA-2021-06-30-000477-b в обох випадках торги були відмінені. Згідно п.1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі», замовником може застосовуватись переговорна процедура закупівлі як виняток у разі, якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Враховуючи вищевикладене, відповідно п.1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» може бути застосована переговорна процедура закупівлі, яка для прийняття рішення про укладення договору з учасником, вимагає попередньо проведення з ним переговорів.
Очікувана вартість: 90 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прання, прасування, комплектування та пакування постільної білизни.
Код ДК 021:2015: 98310000-9 Послуги з прання і сухого чищення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 27.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Василенко С.А.

Оскарження: 18.08.2021 15:06 - 29.08.2021 00:00
Ціна пропозиції 90 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.08.2021 15:06
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 35731d8e00cd4fdc8cb81fa89312e030
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-18-001572-b-a1
Постачальник: ФОП Василенко С.А.
Номер договору: ЦОВ/ФСКХарків-010/21/В
Сума договору: 108 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.09.2021 00:00 - 28.02.2022 00:00
Дата підписання: 03.09.2021 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір Прання 2021.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Доп.угода №1 Прання.pdf
p7s
sign.p7s