• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Природний газ, код за ДК 021:2015 – 09120000-6 – Газове паливо

Торги не відбулися

696 720.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 967.20 UAH
Номер: c17e4dba967843a3a74f042f0bb7601e
Внутрішній номер закупівлі: 11164811
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-18-008725-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія ГЕРАСИМЕНКО +380956194950 novoor_vosms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 696 720.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 967.20 UAH
Період уточнення: 18.08.2021 14:32 - 24.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2021 14:32 - 03.09.2021 00:00
Аукціон: з 03.09.2021 12:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 46450 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації