• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів за кодом CPV за ДК 021:2015: 79950000-8 (Організація та проведення заходів до Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, у тому числі Фестивалю міського туризму в місті Києві)

Торги не відбулися

580 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 800.00 UAH
Номер: b862c43eeccf465bb7374bb87bfdc8f2
Внутрішній номер закупівлі: 11160610
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-18-005530-a   
Замовник: Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Калганов Дмитро Олександрович 000445299399 kyivtourism@kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 580 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 800.00 UAH
Період уточнення: 18.08.2021 12:13 - 24.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2021 12:13 - 03.09.2021 11:00
Аукціон: з 06.09.2021 12:14
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів за кодом CPV за ДК 021:2015: 79950000-8 (Організація та проведення заходів до Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, у тому числі Фестивалю міського туризму в місті Києві)
Код ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Кількість 1 послуга
Період постачання 21.09.2021 - 28.09.2021
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Хрещатик, 12 літера А На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РУДА АГЕНЦІЯ"
Початкова пропозиція 579 960.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
579 960.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 13
Скарги 0