-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 37410000-5 — Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі (Лижі бігові, черевики, палиці, кріплення )
Тендер Prozorro UA-2021-08-17-003944-a
Завершена
108 399.00
UAH з ПДВ
Номер:
cf98d59c661d4ddb928815ce1442feb6
Внутрішній номер закупівлі:
11139767
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-17-003944-a
Замовник:
Центр олімпійської підготовки Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25450879
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, пл. Народна 4, каб. 645
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Лохаївський +380500384156, +380962855217 centrolimpijskoipidgotovki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37410000-5 Інвентар для спортивних ігор на відкритому повітріАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено процедури закупівельна на підставі подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій:
-Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-06-08-005447-b від 08.06. 2021р.;
-Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-05-20-011058-b від 20.05.2021р.
Очікувана вартість:
108 399.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лижі бігові
Кількість
4 пара
Період постачання
до 31.12.2021
Кріплення бігове
Кількість
4 пара
Період постачання
до 31.12.2021
Бігові черевики
Кількість
4 пара
Період постачання
до 31.12.2021
Палиці бігові
Кількість
4 пара
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІШЕР УКРАЇНА"
Оскарження: 17.08.2021 11:45 - 28.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33602126
-
Контактна особа:
Кравчук А.В. +380391234567
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, місто Мукачево, ВУЛИЦЯ СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКА будинок 16
Оскарження: 17.08.2021 11:45 - 28.08.2021 00:00
Ціна пропозиції
98 118.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.08.2021 11:45
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
985a03fc60e849f8b66187c1ea9b15b0
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-17-003944-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІШЕР УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33602126
-
Контактна особа:
Кравчук А.В. +380391234567
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, місто Мукачево, ВУЛИЦЯ СВЯТО-МИХАЙЛІВСЬКА будинок 16
Номер договору:
375
Сума договору:
98 118.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
81 765.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
07.09.2021 15:00
Статус:
Виконаний