• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДБН А.2.2-3:2014. «Поточний ремонт кабінету жіночої консультації консультативно-діагностичного центру комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» по вул.Грушевського,7г м.Коростень Житомирської області» (за кодом CPV за ДК 021:2015 – 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи)

Завершена

70 910.85 UAH без ПДВ
Номер: 24cd35d047eb433f938e19f105c29288
Внутрішній номер закупівлі: 11116247
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-16-000921-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради"
Контактна особа: Анастасія Микитенко +380414296204 tender.kcml@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Згідно зі ст. 13 Закону України «Про публічні закупівлі», як виняток та відповідно до умов, визначених у частині другій статті 40 цього Закону, замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі. Відповідно до частини першої статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» Переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Оскільки двічі було відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» може бути застосована переговорна процедура закупівлі.
Очікувана вартість: 70 910.85 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДБН А.2.2-3:2014. «Поточний ремонт кабінету жіночої консультації консультативно-діагностичного центру комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» по вул.Грушевського,7г м.Коростень Житомирської області»
Код ДК 021:2015: 45451100-4 Оздоблювальні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.09.2021
Місце постачання 11500, Україна, Житомирська область, Коростень, вул.Грушевського,7 г На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЬТА"

Оскарження: 16.08.2021 09:48 - 27.08.2021 00:00
Ціна пропозиції 70 910.85 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.08.2021 09:48
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: b472323e4ad5442390fa8e83e9119dc8
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-16-000921-a-a1
Постачальник: МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЬТА"
Номер договору: 9/4
Сума договору: 70 910.85 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 03.09.2021 11:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір.pdf
p7s
sign.p7s