• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Код ДК 021:2015: 33141520-1 Екстракти плазми (Додаток до поживного середовища, сироватка бичача фетальна)

Завершена

62 024.50 UAH з ПДВ
Номер: ca345d08b73c47b6b2e218c46d4dfbd9
Внутрішній номер закупівлі: 11111213
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-13-004506-b   
Замовник: Інститут молекулярної біології і генетики Національної академії наук України
Контактна особа: Санченко Ольга Миколаївна 380442000326 o.a.sanchenko@imbg.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33141520-1 Екстракти плазмиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до п.2 ч.1) ст. 40 Закону України "Про публічні закупівлі" переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 62 024.50 UAH з ПДВ
Умови оплати:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021:2015: 33141520-1 Екстракти плазми (Додаток до поживного середовища, сироватка бичача фетальна)
Код ДК 021:2015: 33141520-1 Екстракти плазми
Кількість 10 штуки
Період постачання до 30.08.2021
Місце постачання 03143, Україна, Київська область, м. Київ, академіка Заболотного, 150 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІОКОРП"

Оскарження: 13.08.2021 16:24 - 24.08.2021 00:00
Ціна пропозиції 62 024.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.08.2021 16:24
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 0241f42646f843e58a3c67f2f6996072
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-13-004506-b-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІОКОРП"
Номер договору: КС26
Сума договору: 62 024.50 UAH з ПДВ
Сума договору: 51 687.08 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 26.08.2021 01:00
Статус:
Виконаний
pdf
26.08.21 Додаток до поживного середовища СБФ КС26.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s