-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ютери форм-фактора ноутбук)
Тендер Prozorro UA-2021-08-13-008872-a
Завершена
31 522 920.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 157 614.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 157 614.60 UAH
Номер:
0568d728bf10468b90ca6ac7f47cbc2d
Внутрішній номер закупівлі:
11110449
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-13-008872-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143614
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. ХРЕЩАТИК, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Миколаївна Андрєєва +380442782313 andreev.a.78@ukr.net https://www.kyiv-oblosvita.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
31 522 920.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
157 614.60 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
900 000.00 UAH
Період уточнення:
13.08.2021 15:46 - 06.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2021 15:46 - 16.09.2021 10:00
Період прекваліфікації:
16.09.2021 10:01 - 18.10.2021 00:00
Аукціон:
21.10.2021 11:36 - 21.10.2021 12:05
Період кваліфікації:
21.10.2021 12:05 - 22.10.2021 13:30
Період завантаження договору:
22.10.2021 13:30 - 11.11.2021 13:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональні комп’ютери форм-фактора ноутбук
Кількість
1573 штуки
Період постачання
до 20.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕНСОФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36938941
-
Контактна особа:
Каліткін Михайло Юрійович 380443511868 info@ensof-group.com
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, вул. Кирилівська, будинок 134А, оф. 230
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
12.10.2021 14:44
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги
13
Документи
72
Скарги
0
ТОВ "ГРАФІКАПРОМ"
Оскарження: 22.10.2021 13:30 - 01.11.2021 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43002514
-
Контактна особа:
Борсук Олег +380635339831 sales@graphicaprom.biz.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА , будинок 39 Г
Оскарження: 22.10.2021 13:30 - 01.11.2021 23:00
Початкова пропозиція
30 673 500.00 UAH з ПДВ /
29 139 825.00 UAH з ПДВ
29 139 825.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
13
Документи
37
Скарги
0
ТОВ "ДІСТРІ ІНВАЙТ ІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40955533
-
Контактна особа:
ТОВ "ДІСТРІ ІНВАЙТ ІТ" 380443648300 INFO@DISTRIINVITEIT.COM.UA
-
Адреса:
Україна, 04116, м.Київ, Шевченківський район, вул. Богдана Гаврилишина, буд. 13, корп. 1
Початкова пропозиція
30 720 690.00 UAH з ПДВ /
29 380 494.00 UAH з ПДВ
29 380 494.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
12.10.2021 14:52
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
13
Документи
11
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІКСІ-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34763967
-
Контактна особа:
Центр Діксі 380632384223 tenders@dixi-center.com
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Ушинського, 40
Початкова пропозиція
31 437 978.00 UAH з ПДВ /
30 437 550.00 UAH з ПДВ
30 437 550.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
12.10.2021 14:52
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
13
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
46fa4abaa3d948ec91dd0053b8af7d27
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-13-008872-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ГРАФІКАПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43002514
-
Контактна особа:
Борсук Олег +380635339831 sales@graphicaprom.biz.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА , будинок 39 Г
Номер договору:
11-11
Сума договору:
27 054 027.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
22 545 022.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
11.11.2021 10:00
Статус:
Виконаний