• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Код ДК 021:2015 - 15420000-8 Рафіновані олії та жири (Олія)

Завершена

89 964.00 UAH з ПДВ
Номер: 2d30edeca29b4b3f8419dd7cad96212e
Внутрішній номер закупівлі: 11110152
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-13-004219-b   
Замовник: Філія "Центр сервісного забезпечення" Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця"
Контактна особа: Шевченко Віра Леонідівна 380639022020 V.SHEVCHENKO@UZ.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Голову тендерного комітету Шевченко В.Л. яка повідомила, що 6 квітня 2021 року було оголошено тендер UA-2021-04-06-005898-a та 13 травня 2021 року було оголошено тендер UA-2021-05-13-009397-b на закупівлю – UA-2021-05-13-009397-b. Торги були відмінені 23 квітня 2021 року о 10:00 год. та 31 травня 2021 10:00 Причина відміни: Подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Секретар тендерного комітету Бондаренко І.М. повідомив, що у зв’язку з двічі відміненими процедурами відкритих торгів Замовник має підстави для проведення переговорної процедури закупівлі на підставі п. 1 ч. 2. ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі»: «якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації;»
Очікувана вартість: 89 964.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олія соняшникова рафінована
Код ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жири
Кількість 1800 літр
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КРАВЧЕНКО ВІТА ОЛЕКСАНДРІВНА"

Оскарження: 13.08.2021 15:49 - 24.08.2021 00:00
Ціна пропозиції 89 964.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.08.2021 15:49
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: f3ff1bda98e54b8f819f6c4d5a2d82f8
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-13-004219-b-b1
Постачальник: ФОП "КРАВЧЕНКО ВІТА ОЛЕКСАНДРІВНА"
Номер договору: Ф/ЦН-Т-172/21
Сума договору: 89 964.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 74 970.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 01.09.2021 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Ф_ЦН-Т-172_21 Олія.pdf
p7s
sign.p7s