-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливна деревина
Тендер Prozorro UA-2017-08-23-000505-b
Паливна деревина
Завершена
298 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
b2f0b6adcb9d44c6aa36ee4871a9ea1a
Внутрішній номер закупівлі:
1110651
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-23-000505-b
Замовник:
Березівський психоневрологічний інтернат Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188398
-
Адреса:
11262, Україна, Житомирська область, Березівка, Центральна, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткаченко Світлана Петрівна 380975403797 bpi95@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03413000-8 Паливна деревинаАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Торги з закупівлі «Паливна деревина» очікуваною вартістю 298500,00грн. двічі відмінено через відсутність достатньої кількості учасників, а саме: 14.06.2017р. було оголошено тендер за результатами проведення якого (оголошення № UA-2017-07-14-000032-c) торги відмінено, по причині відсутності пропозицій. 01.08.2017р. оголошено тендер на закупівлю вищезазначених товарів повторно (оголошення № UA-2017-08-01-002325-b). За результатами проведення якого 16.08.2017р. торги відмінено, по причині відсутності пропозицій.
Відповідно до п. 4 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників застосувати переговорну процедуру.
Очікувана вартість:
298 500.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливна деревина
Кількість
740 метри кубічні
Період постачання
04.09.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Майданович Олена Вікторівна
Оскарження: 23.08.2017 12:58 - 05.09.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2533010069
-
Контактна особа:
Майданович Олена Вікторівна 380976831441 maidanovich-elena@ukr.net
-
Адреса:
11421, Україна, Житомирська область, с. Симони, без назви
Оскарження: 23.08.2017 12:58 - 05.09.2017 00:00
Ціна пропозиції
296 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.08.2017 09:36
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
1aeabfd36c364c38af1ca40612376c02
Ідентифікатор договору:
UA-2017-08-23-000505-b-b1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Майданович Олена Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2533010069
-
Контактна особа:
Майданович Олена Вікторівна 380976831441 maidanovich-elena@ukr.net
-
Адреса:
11421, Україна, Житомирська область, с. Симони, без назви
Номер договору:
230
Сума договору:
296 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Паливна деревина: 400.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
05.09.2017 09:30
Статус:
Підписаний