• Переговорна процедура
  • Мультилотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Лот 1 – коліно, муфта, трійник, сідельцевий відвід компресійний, труба поліетиленова, заглушка; Лот 2 - буртова втулка під фланець, відвід коліно 90градусів, трійник рівнопрохідний, перехід редукційний; Лот 3 – фланець, фланець під втулку, різьба приварна; Лот 4 - нероз’ємні з’єднання «поліетилен-сталь»

Завершена

178 486.66 UAH з ПДВ
Номер: 016fc631e50744a6945441b2b5549070
Внутрішній номер закупівлі: 11106125
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-13-001492-c   
Замовник: КП ВОЛОЧИСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА «ДЖЕРЕЛО»
Контактна особа: Жигайло Іван Миколайович +380384536829 djerelo_vol@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: У зв’язку з тим, що було двічі відмінено процедуру відкритих торгів для закупівлі «Код ДК 021-2015: 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Лот 1 – коліно, муфта, трійник, сідельцевий відвід компресійний, труба поліетиленова, заглушка; Лот 2 - буртова втулка під фланець, відвід коліно 90градусів, трійник рівнопрохідний, перехід редукційний; Лот 3 – фланець, фланець під втулку, різьба приварна; Лот 4 - нероз’ємні з’єднання «поліетилен-сталь»)» по Лоту 1,2,3,4 через відсутність достатньої кількості учасників, про що оприлюднені звіти про результати проведення процедури: № UA-2021-06-30-004120-bвід 16 липня 2021 року, та № UA-2021-07-21-002325-aвід 06 серпня 2021 року, тому потрібно повторно розпочати закупівлю «Код ДК 021-2015: 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Лот 1 – коліно, муфта, трійник, сідельцевий відвід компресійний, труба поліетиленова, заглушка; Лот 2 - буртова втулка під фланець, відвід коліно 90градусів, трійник рівнопрохідний, перехід редукційний; Лот 3 – фланець, фланець під втулку, різьба приварна; Лот 4 - нероз’ємні з’єднання «поліетилен-сталь»)» по Лоту 1,2,3,4 за переговорною процедурою закупівлі. Так як, замовником було двічі відмінено процедуру закупівлі через відсутність достатньої кількості учасників оптимальною процедурою закупівлі відповідно до п.1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» є переговорна процедура закупівлі. У зв’язку із вищенаведеним, в порядку п.1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації) у замовника виникає необхідність закупівлі «Код ДК 021-2015: 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Лот 1 – коліно, муфта, трійник, сідельцевий відвід компресійний, труба поліетиленова, заглушка; Лот 2 - буртова втулка під фланець, відвід коліно 90градусів, трійник рівнопрохідний, перехід редукційний; Лот 3 – фланець, фланець під втулку, різьба приварна; Лот 4 - нероз’ємні з’єднання «поліетилен-сталь»)» по Лоту 1,2,3,4 за переговорною процедурою закупівлі.
Очікувана вартість: 178 486.66 UAH з ПДВ

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴129 699.92 коліно, муфта, трійник, сідельцевий відвід компресійний, труба поліетиленова, заглушка
  • Лот №2 ₴11 387.13 буртова втулка під фланець, відвід коліно 90 градусів, трійник рівнопрохідний, перехід редукційний
  • Лот №3 ₴36 041.56 фланець, фланець під втулку, різьба приварна
  • Лот №4 ₴1 358.05 нероз’ємні з’єднання «поліетилен-сталь»