• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту тротуарної мережі у м. Дніпрі - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Замовником вимагається надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції у формі електронної банківської гарантії, із зобов’язанням банку у разі виникнення обставин, передбачених пунктом 3 розділу ІІІ тендерної документації, відшкодувати на рахунок Замовника кошти у сумі забезпечення тендерної пропозиції. Перерахування коштів здійснюється на р/р UA38 305299 00000 26007050239656 в ПАО КБ Приватбанк, МФО 305299, одержувач: Комунальне підприємство «Управління контролю за благоустроєм міста» Дніпровської міської ради, код ЄДРПОУ 33612019. Форма та зміст банківської гарантії повинні відповідати вимогам Положення «Про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах», затвердженого Постановою Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639. Електронна банківська гарантія повинна мати електронний цифровий підпис уповноваженої особи банку. Перевірку електронного підпису, накладеного на банківську гарантію Замовник буде здійснювати онлайн виключно на сайті Центрального засвідчувального органу за посиланням – http://czo.gov.ua/verify. Разом із банківською гарантією надаються у електронному форматі “PDF” копія ліцензії, виданої банку та копія документа про повноваження особи, яка підписує банківську гарантію. Зазначені копії повинні бути належним чином завірені банком. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції: не менше ніж 120 днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій; Розмір забезпечення цінової пропозиції: не більше 3 % від очікуваної вартості предмета закупівлі, та складає 14 000 (чотирнадцять тисяч) грн. 00 коп. Всі витрати, пов’язані з поданням забезпечення цінової пропозиції, здійснюються за рахунок учасника. Гарантія повинна бути видана банком-гарантом на умовах грошового забезпечення (покриття), а саме списання коштів з поточного рахунку принципала для резервування грошового забезпечення (покриття) гарантії у терміни та в розмірі, не меншому ніж це передбачено цим Оголошенням (або так само внесення учасником відповідної суми коштів на рахунок з обліку коштів у розрахунках або на рахунок для обліку залучених вкладів (депозитів)) згідно чинного законодавства, в тому числі Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» та внутрішніх положень банк-гарантів. Грошове або інше визначене цією документацією забезпечення (покриття) гарантії повинно бути підтверджено наступними документами (надаються у складі цінової пропозиції): довідкою, виданою банком-гарантом, завіреною підписом уповноваженої особи банку-гаранту, яка повинна містити реквізити гарантії, умови видачі гарантії, дату видачі такої довідки, найменування принципала, його ідентифікаційний код, а також свідчити про забезпечення гарантії відповідним покриттям в сумі складає 14 000 (чотирнадцять тисяч ) грн. 00 коп.- із зазначенням номеру рахунку з обліку коштів у розрахунках або за рахунком для обліку залучених вкладів (депозитів), а якщо гарантія видана на умовах інших видів забезпечення (покриття) гарантії, то із зазначенням у такому випадку інформації про реквізити відповідного договору про надання принципалу гарантії, що укладений між банком-гарантом та принципалом. - документом, що безпосередньо підтверджує забезпечення (покриття) гарантії: випискою з рахунку з обліку коштів у розрахунках або за рахунком для обліку залучених вкладів (депозитів), що повинна свідчити про зарахування учасником відповідної суми коштів для покриття гарантії згідно з вимогами тендерної документації (або списання таких коштів банком- гарантом для їх резервування на відповідному рахунку, тощо); або договором про надання гарантії, що укладений між банком- гарантом та принципалом. У випадку неподання забезпечення тендерної пропозиції, такі пропозиції Учасника відхиляються Замовником відповідно до статті 31 Закону України “Про публічні закупівлі”. За зверненням учасника, яким було надано забезпечення тендерної пропозиції, замовник повідомляє установу, що видала такому учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав, визначених частиною четвертою цієї статті. Кошти, що надійшли як забезпечення тендерної пропозиції якщо вони не повертаються учаснику у випадках, визначених Законом, підлягають перерахуванню до відповідного бюджету

Завершена

2 940 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 29 400.00 UAH
Номер: 92d47f03016e49569cd71eea50f98217
Внутрішній номер закупівлі: 11103609
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-13-004832-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Владислав Чубар +380567456035 chubar_vladislav@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 940 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 29 400.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 14 000.00 UAH
Період уточнення: 13.08.2021 12:40 - 19.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2021 12:40 - 29.08.2021 00:00
Аукціон: 30.08.2021 13:33 - 30.08.2021 13:56
Період кваліфікації: 30.08.2021 13:56 - 31.08.2021 10:45
Період завантаження договору: 31.08.2021 10:45 - 20.09.2021 10:45
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту тротуарної мережі у м. Дніпрі
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОМОНТАЖСЕРВІС"

Оскарження: 31.08.2021 10:45 - 11.09.2021 00:00
Початкова пропозиція 2 930 888.59 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 930 888.59 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2021 10:45
Відповіді на вимоги 12
Документи 121
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІМБА ГРУП"
Початкова пропозиція 2 938 715.82 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 938 715.82 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 12
Документи 85
Скарги 0

Контракти

Номер: 8b669f863f884d29913a7f1657e2b512
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-13-004832-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДНІПРОМОНТАЖСЕРВІС"
Номер договору: 15/09
Сума договору: 2 930 888.59 UAH без ПДВ
Період дії договору: 15.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 15.09.2021 15:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 15 09 від 15 09 2021.pdf
p7s
sign.p7s