• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Тверде паливо

Завершена

689 900.00 UAH без ПДВ
Номер: 6f5231684f4c4ab9bb8aacc59604bb98
Внутрішній номер закупівлі: 1110094
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-08-18-001609-a   
Замовник: Комунальний заклад Новоолександрівський обласний дитячий гастроентерологічний санаторій Херсонської обласної ради
Контактна особа: Ілона Володимирівна Задніпряна +380553322379 gastro-san@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до пункту 4 частини 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме, - переговорна процедура закупівлі застосовується, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників. Комунальним закладом Новоолександрівським обласним дитячим гастроентерологічним санаторієм Херсонської обласної ради було двічі відмінено процедури закупівлі по предмету: код за ДК 021:2015: 09110000-3 -Тверде паливо (2 найменування), тому що на участь у торгах було подано менше двох тендерних пропозицій, що відображається в оголошеннях UA-2017-06-26-000499-b, UA-2017-07-14-001929-b. Оскільки потреба у закупівлі залишається, як виняток необхідно провести переговорну процедуру закупівлі відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» від № 922-VIII від 25.12.2015 р. Закупівлю за предметом код за ДК 021:2015: 09110000-3 -Тверде паливо (2 найменування), прийнято рішення здійснити у ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОБЛТОПВУГІЛЛЯ". Вищевказаний постачальник має успішний досвід виконання аналогічних договорів щодо постачання твердого палиао. Окрім цього, під час проведення переговорів, сторонами були погоджені об’єми, ціни та інші умови поставки товарів, а учасник підтвердив свою відповідність критеріям визначеним ст. 16 та 17 Закону. Підстав для відмови в укладенні договору з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОБЛТОПВУГІЛЛЯ" не має. Не укладання або несвоєчасне укладання договору з ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОБЛТОПВУГІЛЛЯ" призведе до припинення/обмеження забезпечення твердим паливом замовника, що як наслідок ускладнить виконання Замовником, завдань та функцій покладених на нього. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: 1. Закон України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р.; Звіти згідно закупівель: UA-2017-06-26-000499-b, UA-2017-07-14-001929-b
Очікувана вартість: 689 900.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо (брикет торф'яний)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 93 тонни
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 74231, Україна, Херсонська область, Нововоронцовський р-н, с. Новоолександрівка, вул. Лісова, 7 На карті
Тверде паливо (вугілля кам'яне) марки ДГ (13-100)
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 136 тонни
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 74231, Україна, Херсонська область, Нововоронцовський р-н, с. Новоолександрівка, вул. Лісова, 7 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОБЛТОПВУГІЛЛЯ"

Оскарження: 18.08.2017 18:04 - 29.08.2017 00:00
Ціна пропозиції 689 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.08.2017 18:09
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: f305319f81de4bf1ae85ddf4dd8ee77b
Ідентифікатор договору: UA-2017-08-18-001609-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОБЛТОПВУГІЛЛЯ"
Номер договору: № 04-09
Сума договору: 689 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 04.09.2017 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 04-09.pdf
p7s
sign.p7s