-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мережеве обладнання
Тендер Prozorro UA-2017-08-09-001781-b
Строк поставки товару: до 31.12.2017 р., але не пізніше ніж через 55 днів з моменту укладення договору. Кількість: під 6 штук слід розуміти - 6 найменувань, згідно Додатку 2 Тендерної документації.
Торги не відбулися
116 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 580.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 580.00 UAH
Номер:
ac6ffd9b405640ab9b0b02d7c4bb1a53
Внутрішній номер закупівлі:
1109140
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-09-001781-b
Замовник:
ДП "«Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького»"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33073442
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, місто Львів, АЕРОПОРТ ЦА
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олександр Санжара +380322298285 o.sanzhara@airport.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
116 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
580.00 UAH
Період уточнення:
09.08.2017 17:40 - 25.08.2017 16:00
Період прийому пропозицій:
09.08.2017 17:40 - 04.09.2017 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мережеве обладнання
Кількість
6 штуки
Період постачання
до 31.12.2017