-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення.Паспортизація штучних споруд на автомобільних дорогах державного значення Сумської області (13 споруд)
Тендер Prozorro UA-2021-08-12-002880-b
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення.Паспортизація штучних споруд на автомобільних дорогах державного значення Сумської області (13 споруд)
Завершена
648 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f7b0d5a6ca8c4790a3a40e9e5064702c
Внутрішній номер закупівлі:
11086198
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-12-002880-b
Замовник:
Служба автомобільних доріг у Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
24014538
-
Адреса:
40002, Україна, Сумська область, Суми, м. Суми, вул. Роменська, 79/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Овчаренко Сергій +380542700285 Sad_invest@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
21.05.2021 року було розпочато процедуру відкритих торгів на закупівлю ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення. Паспортизація штучних споруд на автомобільних дорогах державного значення Сумської області (13 споруд), 650 000,00 грн. з ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2021-05-21-002420-a. Однак, 07 червня 2021 року зазначена закупівля була відмінена. Причина відміни - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОРОЖНІЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР" з пропозицією 469 800,00 грн.). Звіт 1 - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-05-21-002420-a/print/report/pdf 08.06.2021 року було повторно розпочато процедуру відкритих торів на закупівлю ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення. Паспортизація штучних споруд на автомобільних дорогах державного значення Сумської області (13 споруд), 650 000,00 грн. з ПДВ, ідентифікатор закупівлі UA-2021-06-08-009415-b. Однак, 24 червня 2021 року зазначена закупівля була відмінена. Причина відміни - подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОРОЖНІЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР" з пропозицією 540 000,00 грн.). Звіт 2 - https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-06-08-009415-b/print/report/pdf
Очікувана вартість:
648 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
інша подія - 100%
- Подіяінша подія
- ОписРозрахунки проводяться на підставі актів про надані послуги, оформлених підписами уповноважених представників і скріплених печатками Сторін, після надходження на рахунок Замовника коштів на оплату цих послуг. Замовник протягом 10 днів від дати підписання акту про надані послуги зобов'язаний розрахуватись із Виконавцем за отриману проектну продукцію, за умови наявності коштів на оплату відповідних послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги (Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення.Паспортизація штучних споруд на автомобільних дорогах державного значення Сумської області (13 споруд)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП «Дорожній науково-технічний центр»
Оскарження: 12.08.2021 14:37 - 23.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21476215
-
Контактна особа:
Шиндор Мая Володимирівна +0442929794 dortsentr@ukr.net
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул. Антоновича,51
Оскарження: 12.08.2021 14:37 - 23.08.2021 00:00
Ціна пропозиції
648 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.08.2021 14:37
Документи
5
Скарги
0
Контракти
Номер:
0d5b5db6cb5140b092229aeeb55e99a4
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-12-002880-b-a1
Постачальник:
ДП «Дорожній науково-технічний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21476215
-
Контактна особа:
Шиндор Мая Володимирівна +0442929794 dortsentr@ukr.net
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул. Антоновича,51
Номер договору:
164-2021
Сума договору:
648 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
540 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2021 00:00 - 30.11.2021 00:00
Дата підписання:
25.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний