• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці. Вольєр №1. І Черга

Завершена

4 343 627.69 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 718.14 UAH
Номер: 7bda2a07a26949c59e20c43e5b02f421
Внутрішній номер закупівлі: 1108538
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-07-10-001973-b   
Замовник: Вінницьке обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство "Віноблагроліс"
Контактна особа: Іванець Анатолій Васильович 380672664993 byhagrolis@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 4 343 627.69 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 21 718.14 UAH
Період уточнення: 10.07.2017 16:29 - 22.07.2017 12:00
Період прийому пропозицій: 10.07.2017 16:29 - 01.08.2017 12:00
Аукціон: 02.08.2017 14:54 - 02.08.2017 15:27
Період кваліфікації: 02.08.2017 15:27 - 15.08.2017 10:44
Період завантаження договору: 09.08.2017 15:24 - 29.08.2017 15:24

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Будівництво комплексу для утримання та розведення диких червонокнижних тварин в ВП Подільський зоопарк ВОКСЛП «Віноблагроліс» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці. Вольєр №1. І Черга
Код ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
Кількість 1 роботи
Період постачання до 15.12.2017
Місце постачання 21022, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. С. Зулінського, 9 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Консорціум "Група компаній "Енергобуд"

Оскарження: 02.08.2017 15:27 - 19.08.2017 00:00
Початкова пропозиція 4 242 424.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 220 706.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.08.2017 17:14
Документи 57
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОДІЛЬСЬКІ БУДОВИ"

Оскарження: 08.08.2017 17:14 - 20.08.2017 00:00
Початкова пропозиція 4 299 106.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 241 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.08.2017 15:24
Документи 69
Скарги 0
ПП "АКТИВ-СТРОЙ"

Оскарження: 09.08.2017 15:24 - 26.08.2017 00:00
Початкова пропозиція 4 343 424.68 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 321 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.08.2017 10:44
Документи 48
Скарги 0
ТОВ "Олеріт"
Початкова пропозиція 4 340 529.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 340 529.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 33
Скарги 0

Контракти

Номер: 44aef0dbf78446bdaece28e5e8203488
Ідентифікатор договору: UA-2017-07-10-001973-b-b1
Постачальник: ПП "АКТИВ-СТРОЙ"
Номер договору: 04/09/2017
Сума договору: 4 321 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.09.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання: 04.09.2017 11:00
Статус:
Підписаний
rar
договір.rar
p7s
sign.p7s