-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Деревина (дрова твердих порід )
Тендер Prozorro UA-2021-08-12-004053-a
Завершена
115 784.00
UAH без ПДВ
Номер:
14b71534fe1941218d6c4c4206876adf
Внутрішній номер закупівлі:
11081590
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-12-004053-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38916537
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, м. Богодухів, вул. Чернієнка, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Денчик +380575832142 cpmsd-bogod-buh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відповідно до: п.1 ч.2 ст.40 Закону України "Про публічні закупівель" - двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не відрізняються від вимог, що були визначені у тендерній документації. Закупівлі на авторизованому електронному майданчику, які відмінені: UA-2021-06-24-007767-c ; UA-2021-07-13-001476-c
Очікувана вартість:
115 784.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (дрова твердих порід )
Кількість
115 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТЕМНОХУД МИКОЛА ДМИТРОВИЧ
Оскарження: 12.08.2021 11:47 - 23.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2508201499
-
Контактна особа:
ТЕМНОХУД МИКОЛА ДМИТРОВИЧ 0677518434
-
Адреса:
62011, Україна, Харківська область, село Козіївка, Краснокутський р-н село Козіївка ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА будинок 44 квартира 2
Оскарження: 12.08.2021 11:47 - 23.08.2021 00:00
Ціна пропозиції
115 784.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.08.2021 11:47
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
cf2134576aeb498bbafbe6b37acb4815
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-12-004053-a-a1
Постачальник:
ТЕМНОХУД МИКОЛА ДМИТРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2508201499
-
Контактна особа:
ТЕМНОХУД МИКОЛА ДМИТРОВИЧ 0677518434
-
Адреса:
62011, Україна, Харківська область, село Козіївка, Краснокутський р-н село Козіївка ВУЛИЦЯ ЛЕНІНА будинок 44 квартира 2
Номер договору:
115
Сума договору:
115 784.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
26.08.2021 08:30
Статус:
Виконаний