-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональні комп’ютери форм-фактора ноутбук)
Тендер Prozorro UA-2021-08-12-003006-a
Проєкт погоджений листом Міністерства цифрової трансформації України від 11.08.2021 № 1/06-2-8908
Завершена
9 999 960.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 49 999.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 49 999.80 UAH
Номер:
9a6e9ec3cf504a5bb1e7c7082b793adc
Внутрішній номер закупівлі:
11079791
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-12-003006-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143614
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. ХРЕЩАТИК, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Миколаївна Андрєєва +380442782313 andreev.a.78@ukr.net https://www.kyiv-oblosvita.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 999 960.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
49 999.80 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
290 000.00 UAH
Період уточнення:
12.08.2021 10:58 - 03.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2021 10:58 - 13.09.2021 10:00
Період прекваліфікації:
13.09.2021 10:04 - 14.10.2021 00:00
Аукціон:
19.10.2021 13:07 - 19.10.2021 13:36
Період кваліфікації:
19.10.2021 13:36 - 20.10.2021 14:49
Період завантаження договору:
20.10.2021 14:49 - 09.11.2021 14:49
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональні комп’ютери форм-фактора ноутбук
Кількість
499 штуки
Період постачання
до 10.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГРАФІКАПРОМ"
Оскарження: 20.10.2021 14:49 - 31.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43002514
-
Контактна особа:
Борсук Олег +380635339831 sales@graphicaprom.biz.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА , будинок 39 Г
Оскарження: 20.10.2021 14:49 - 31.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
9 754 452.00 UAH з ПДВ /
9 341 280.00 UAH з ПДВ
9 341 280.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
12
Документи
35
Скарги
0
ТОВ "ДІСТРІ ІНВАЙТ ІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40955533
-
Контактна особа:
ТОВ "ДІСТРІ ІНВАЙТ ІТ" 380443648300 INFO@DISTRIINVITEIT.COM.UA
-
Адреса:
Україна, 04116, м.Київ, Шевченківський район, вул. Богдана Гаврилишина, буд. 13, корп. 1
Початкова пропозиція
9 745 470.00 UAH з ПДВ /
9 505 950.00 UAH з ПДВ
9 505 950.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
08.10.2021 13:17
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
10
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІКСІ-ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34763967
-
Контактна особа:
Центр Діксі 380632384223 tenders@dixi-center.com
-
Адреса:
03151, Україна, Київська область, Київ, вул. Ушинського, 40
Початкова пропозиція
9 973 014.00 UAH з ПДВ /
9 655 650.00 UAH з ПДВ
9 655 650.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
08.10.2021 13:16
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
649d7f333abb44578338c6217af567f2
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-12-003006-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ГРАФІКАПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43002514
-
Контактна особа:
Борсук Олег +380635339831 sales@graphicaprom.biz.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЯРОСЛАВСЬКА , будинок 39 Г
Номер договору:
08-11
Сума договору:
8 582 301.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
7 151 917.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
08.11.2021 10:00
Статус:
Виконаний