• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

Завершена

356 393.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 100.00 UAH
Номер: 57c5ee91c1574b71b2a94de4ed17024f
Внутрішній номер закупівлі: 1106990
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-07-21-001070-a   
Замовник: Головне управління Держгеокадастру у Сумській області
Контактна особа: Сахно Сергій Миколайович +380542700924 sumy_gu_byh_oblic@land.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30199500-5 Сегрегатори, лотки для листів, коробки для зберігання паперів та подібне приладдяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 356 393.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.07.2017 17:46 - 28.07.2017 17:51
Період прийому пропозицій: 21.07.2017 17:46 - 07.08.2017 17:51
Аукціон: 08.08.2017 11:51 - 08.08.2017 12:32
Період кваліфікації: 08.08.2017 12:32 - 17.08.2017 16:10
Період завантаження договору: 14.08.2017 17:12 - 03.09.2017 17:12

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴239 900.00 папір для друку
  • Лот №2 ₴96 493.00 Офісне приладдя,дрібне канцелярське приладдя,паперове канцелярське приладдя,паперове канцелярське приладдя та інші паперові вироби
  • Лот №3 ₴20 000.00 Штампи