-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автомобільні шини
Тендер Prozorro UA-2021-08-11-002125-b
Завершена
362 350.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 811.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 811.75 UAH
Номер:
2aa6c31fa48a4c9991abd5032442584d
Внутрішній номер закупівлі:
11063014
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-11-002125-b
Замовник:
Управління поліції охорони в Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108947
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Водограйна, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шипула Сергій Миколайович +380612127792 tenderz@upozp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
362 350.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 811.75 UAH
Період уточнення:
11.08.2021 12:25 - 17.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2021 12:25 - 27.08.2021 00:00
Аукціон:
27.08.2021 14:03 - 27.08.2021 14:32
Період кваліфікації:
27.08.2021 14:32 - 02.09.2021 15:58
Період завантаження договору:
02.09.2021 15:58 - 22.09.2021 15:58
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобільні шини
Кількість
168 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТД "НОРТЕК"
Оскарження: 01.09.2021 11:57 - 12.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39163143
-
Контактна особа:
Александрова Светлана 380687321879 ALEKSANDROVA@UTP.COM.UA
-
Адреса:
49049, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49049, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ВЕРХОЯНСЬКА, будинок 49
Оскарження: 01.09.2021 11:57 - 12.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
302 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
302 160.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.09.2021 11:57
Відповіді на вимоги
10
Документи
25
Скарги
0
ТОВ ТРЕЙДЗАПЧАСТИНА
Оскарження: 02.09.2021 15:58 - 13.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39497953
-
Контактна особа:
Орлов Андрій Васильович +380997167404 tradezpt2017@gmail.com
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Фінансова, б. 125а
Оскарження: 02.09.2021 15:58 - 13.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
317 062.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
317 062.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2021 15:58
Відповіді на вимоги
10
Документи
78
Скарги
0
ТОВ АВТОЛЕВ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38415450
-
Контактна особа:
Ляшко Володимир Валерiйович +380963749923 avtolev2002@gmail.com
-
Адреса:
69001, Україна, Запорізька область, Запорiжжя, вул. 12 Квiтня/Патрiотична, буд.13/2
Початкова пропозиція
348 014.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
348 014.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
35
Скарги
0
Контракти
Номер:
ca07a1067d9140f0b7d03296fbe21246
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-11-002125-b-c1
Постачальник:
ТОВ ТРЕЙДЗАПЧАСТИНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
39497953
-
Контактна особа:
Орлов Андрій Васильович +380997167404 tradezpt2017@gmail.com
-
Адреса:
69009, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Фінансова, б. 125а
Номер договору:
1/09-21
Сума договору:
380 475.36 UAH з ПДВ
Сума договору:
317 062.80 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Автомобільні шини: 166.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.09.2021 00:00 - 30.06.2022 23:59
Дата підписання:
14.09.2021 00:00
Статус:
Виконаний