-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Кетамін (Ketamine), Сибазон (Diazepam), Фентаніл (Fentanyl), Морфін гідрохлорид (Morphine)
Тендер Prozorro UA-2021-08-10-002425-c
Завершена
99 548.00
UAH з ПДВ
Номер:
3c65cc3fcb914c0a9d616a56de63feac
Внутрішній номер закупівлі:
11051663
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-10-002425-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» Новоайдарської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983588
-
Адреса:
93500, Україна, Луганська область, Новоайдар, вул. Незалежності 20 "з"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Калашникова Світлана Володимирівна +380661758601 nov.rtmo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Правові та економічні засади здійснення закупівлі встановлені Законом України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р №922-VІІІ (в редакції Закону № 114-IX від 19.09.2019) (далі - Закон) . КНП «Новоайдарська багатопрофільна лікарня» відповідно до покладених на неї зобов’язань та з метою забезпечення належного функціювання, намагалася вже двічі провести відкриті торги на закупівлю 33600000-6 Фармацевтична продукція Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 (Кетамін (Ketamine), Сибазон (Diazepam), Фентаніл (Fentanyl), Морфин гідрохлорид (Morphine)) [оголошення в ЦБД: ID: UA-2021-03-15-008293-b; UA-2021-04-01-003318-c], але щоразу дана закупівля відмінялася, відповідно до абзацу 1 пункту 1 частини 2 статті 32 Закону, у зв’язку із тим, Тендер автоматично відміняється електронною системою закупівель у разі:1) подання для участі: у відкритих торгах - менше двох тендерних пропозиці;. А отже, враховуючи вищевикладене та з метою дотримання вимог діючого законодавства, вважаємо за доцільне здійснити закупівлю 33600000-6 Фармацевтична продукція Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 (Кетамін (Ketamine), Сибазон (Diazepam), Фентаніл (Fentanyl), Морфин гідрохлорид (Morphine)) шляхом застосування переговорної процедури закупівлі, відповідно до пункту 1 частини 2 статті 40 Закону, а саме, Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: 1) якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації; Обґрунтуванням щодо можливості застосування переговорної процедури закупівлі, яка для укладення договору з обраним учасником вимагає попереднього проведення з ним переговорів. Не укладання договорів з КП ЛО «ФАРМАЦІЯ ПІВНІЧ» на поставку 33600000-6 Фармацевтична продукція Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015 (Кетамін (Ketamine), Сибазон (Diazepam), Фентаніл (Fentanyl), Морфин гідрохлорид (Morphine)) може призвести до негативних наслідків в 2021 році. Це може призвести до негативних соціальних процесів та небажаних наслідків, зокрема зриву лікувального процесів, а також невиконання основних функцій, що покладені на установу. На підставі вищезазначеного, необхідно укласти договір з КП ЛО «ФАРМАЦІЯ ПІВНІЧ»
Очікувана вартість:
99 548.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кетамін
×
-
МНН:
ketamine Ketamine
Кількість
10 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Сибазон
×
-
МНН:
diazepam Diazepam
Кількість
50 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Фентаніл
×
-
МНН:
fentanyl Fentanyl
Кількість
100 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Морфін гідрохлорид
×
-
МНН:
morphine Morphine
Кількість
30 упаковка
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА "ФАРМАЦІЯ ПІВНІЧ"
Оскарження: 10.08.2021 17:06 - 21.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40045927
-
Контактна особа:
Подєйка Микола Вікторович 0504751845 pharmacy_sever@ukr.net
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, вул.Науки, будинок 5
Оскарження: 10.08.2021 17:06 - 21.08.2021 00:00
Ціна пропозиції
99 548.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.08.2021 17:06
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
c80bde6d543948d2a6283deecc131ecb
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-10-002425-c-a1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛУГАНСЬКА ОБЛАСНА "ФАРМАЦІЯ ПІВНІЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40045927
-
Контактна особа:
Подєйка Микола Вікторович 0504751845 pharmacy_sever@ukr.net
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, вул.Науки, будинок 5
Номер договору:
306
Сума договору:
31 720.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
27.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний