-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
"Реконструкція водопровідної мережі по вул. Шкільна в с. Володимирівка Добропільського району Донецької області"
Тендер Prozorro UA-2021-08-10-001484-b
Торги відмінено
450 450.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 252.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 252.25 UAH
Номер:
ec99a42e363f48249cc878f67cb62076
Внутрішній номер закупівлі:
11047240
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-10-001484-b
Замовник:
ШАХІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04343197
-
Адреса:
85050, Україна, Донецька область, с. Шахове, Добропільський район, ВУЛИЦЯ М.Ф. ЧЕРНЯВСЬКОГО, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лазебник Надія +380663657001 chaxovo@email.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
450 450.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 252.25 UAH
Період уточнення:
10.08.2021 14:18 - 16.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
16.08.2021 00:00 - 20.08.2021 00:00
Аукціон:
з 20.08.2021 11:01
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
"Реконструкція водопровідної мережі по вул. Шкільна в с. Володимирівка Добропільського району Донецької області"
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 29.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
12379ed907564f2da5305cec8b28c0b9
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
14.08.2021(вихідний день) отримала запитання від потенційного учасника щодо форми подання документів пропозиції. Згідно ч. 7 ст. 14 Закону, Замовник протягом одного робочого дня (в нашому випадку 16.04.2021р) зобов’язаний надати роз’яснення на звернення учасників спрощеної закупівлі, які оприлюднюються в електронній системі закупівель, та/або внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі, та/або вимог до предмета закупівлі, але до початку строку подання пропозицій. В нашій закупівлі строк початку подання пропозицій - 16.08.2021 00:00.
Таким чином, відсутня технічна можливість надати відповідь на запитання учасника та внести зміни до оголошення та документації. Згідно зазначеної інформації, та керуючись п.2 ч.17 ст.14 Закону
Дата опублікування:
16.08.2021 16:13
Дата виконання:
16.08.2021 16:13
Статус:
Виконано