• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Дрова паливні твердих, середніх порід та дрова-обрізки

Торги відмінено

339 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 67ed0cefacb84341896a86bad37f7969
Внутрішній номер закупівлі: 11041525
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-10-000817-c   
Замовник: Батуринська міська рада
Контактна особа: Козловський Олександр Вікторович +380463548561 baturin-mrada@ukr.net https://baturyn-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Враховуючи відміну процедур закупівлі відкриті торги: 1. UA-2021-07-02-002193-a ( закупівля не відбулась: 18 липня 2021 року) 2. UA-2021-07-19-000368-c ( закупівля не відбулась: 04 серпня 2021 року)
Очікувана вартість: 339 500.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова твердої породи
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 100 метри кубічні
Період постачання до 31.08.2021
Місце постачання 16512, Україна, Чернігівська область, м. Батурин, с. Городище, с. Часниківка, с. Матіївка, с. Красне, с. Митченки, с. Пальчики, На карті
Дрова середньої породи
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 250 метри кубічні
Період постачання до 31.08.2021
Місце постачання 16512, Україна, Чернігівська область, м. Батурин, с. Городище, с. Часниківка, с. Матіївка, с. Красне, с. Митченки, с. Пальчики, На карті
Дрова-обрізки
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 90 метри кубічні
Період постачання до 31.08.2021
Місце постачання 16512, Україна, Чернігівська область, м. Батурин, с. Городище, с. Часниківка, с. Матіївка, с. Красне, с. Митченки, с. Пальчики, На карті

Інформація про скасування

Номер: a3c71470cefe4efeb09d32814c19cd26
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Відмінити переговорну процедуру закупівлі згідно предмету «Дрова паливні твердих, середніх порід та дрова-обрізки» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «03410000-7 - Деревина», з підстави, що передбачена ч. 8 ст. 40 Закону, а саме: неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства щодо закупівель ( не було добавлено «звіти» про результати проведення процедури закупівлі, не надали посилання на власний веб-сайт).
Період оскарження: 25.08.2021 16:55 - 05.09.2021 00:00
Дата опублікування: 25.08.2021 16:55
Дата виконання: 05.09.2021 00:02
Статус:
Виконано
Номер: fd738631ebf44e3caa2757d0d001b7e2
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Відмінити переговорну процедуру закупівлі згідно предмету «Дрова паливні твердих, середніх порід та дрова-обрізки» - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – «03410000-7 - Деревина», з підстави, що передбачена ч. 8 ст. 40 Закону, а саме: неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства щодо закупівель ( не було добавлено «звіти» про результати проведення процедури закупівлі, не надали посилання на власний веб-сайт).
Дата опублікування: 25.08.2021 16:52
Дата виконання: 25.08.2021 16:52
Статус:
Скасовано

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Шматок Олександр Миколайович

Оскарження: 10.08.2021 11:31 - 21.08.2021 00:00
Ціна пропозиції 339 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.08.2021 11:31
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 19015c06731642db82229e3e24f11460
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-10-000817-c-a1
Постачальник: ФОП Шматок Олександр Миколайович
Сума договору: 339 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Дрова твердої породи: 1 000.00000 UAH без ПДВ
Дрова середньої породи: 850.00000 UAH без ПДВ
Дрова-обрізки: 300.00000 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації