• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Шифер 8-ми хвильовий безазбестовий 1750х1130х5,8

Завершена

19 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 6ec52143955d40cc905f46c560974427
Внутрішній номер закупівлі: 11031607
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-09-001797-b   
Замовник: КП "Житлово-побутове підприємство Виконавчого комітету Березанської міської ради"
Контактна особа: Радіоненко Світлана Віталіївна +380457662804 s.radionenko.123@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 05.07.2021 року замовником було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено закупівлю «№UA-2021-07-05-004763-c». Проте станом на 22.07.2021 року не було подано пропозицій, як наслідок торги були відмінені. Тому 23.07.2021 року замовником знову було прийнято рішення про проведення процедури закупівлі відкриті торги та оголошено нову закупівлю «№UA-2021-07-23-000602-a». Станом на 09.08.2021 року не було подано пропозицій, як наслідок торги знову були відмінені. Враховуючи ті обставини, що Замовником було відмінено дві процедури закупівлі за предметом Шифер 8-ми хвильовий безазбетовий 1750х1130х5,8 (100 листів), - код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015 - 44110000-4 -Конструкційні матеріали» через відсутність достатньої кількості учасників, уповноваженою особою було прийнято рішення застосувати, як виняток, переговорну процедуру закупівлі, відповідно до п.1 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі».
Очікувана вартість: 19 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шифер 8-ми хвильовий безазбестовий 1750х1130х5,8
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 07541, Україна, Київська область, м.Березань, вул.Шевченків шлях, 129 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Пересувна механізована колона №11"

Оскарження: 09.08.2021 16:41 - 20.08.2021 00:00
Ціна пропозиції 19 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.08.2021 16:41
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: cfe577735a464999bb5b6b793309a6c4
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-09-001797-b-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Пересувна механізована колона №11"
Номер договору: 52
Сума договору: 19 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 15 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 20.08.2021 00:00
Статус:
Розірваний
Договір
pdf
Додаткова угода 1.pdf
p7s
sign.p7s