-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальний комп’ютерний комплекс
Тендер Prozorro UA-2021-08-09-007087-a
Завершена
528 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 642.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 642.00 UAH
Номер:
6e2218d740a443e59c8bce409f379f00
Внутрішній номер закупівлі:
11028269
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-09-007087-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МОШНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04408809
-
Адреса:
19615, Україна, Черкаська область, село МОШНИ, вулиця МАКСИМА ПРЕСНЯКОВА, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ОКСАНА ВІКТОРІВНА ШАПОВАЛ +380963639621 moshnusr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
528 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 642.00 UAH
Період уточнення:
09.08.2021 14:21 - 15.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.08.2021 14:21 - 25.08.2021 18:00
Аукціон:
26.08.2021 15:41 - 26.08.2021 16:04
Період кваліфікації:
26.08.2021 16:04 - 30.08.2021 11:15
Період завантаження договору:
30.08.2021 11:15 - 19.09.2021 11:15
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за Товар (партію Товару) Замовник здійснює протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту підписання акту приймання-передавання товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальний комп’ютерний комплекс
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
19615, Україна, Черкаська область, село Мошни, вул. Максима Преснякова, буд. 13
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Кирильченко Олеся Анатолїївна
Оскарження: 30.08.2021 11:15 - 10.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2863710161
-
Контактна особа:
Кирильченко Олеся Анатоліївна +380380986192 olesya_kirilchenko@ukr.net
-
Адреса:
02222, Україна, м. Київ, Київ, Вулиця Градинська 11
Оскарження: 30.08.2021 11:15 - 10.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
292 792.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
292 792.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2021 11:15
Відповіді на вимоги
11
Документи
29
Скарги
0
ФОП Кириченко Світлана Геннадіївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3275208785
-
Контактна особа:
Кириченко Світлана Геннадіївна +380964967621 kyrychenko.s.g@gmail.com
-
Адреса:
04201, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Калнишевського Петра, будинок 6, квартира 825
Початкова пропозиція
356 820.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
356 820.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
5aaa6484a2a949d68cb643ddd26d9dc8
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-09-007087-a-a1
Постачальник:
ФОП Кирильченко Олеся Анатолїївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2863710161
-
Контактна особа:
Кирильченко Олеся Анатоліївна +380380986192 olesya_kirilchenko@ukr.net
-
Адреса:
02222, Україна, м. Київ, Київ, Вулиця Градинська 11
Номер договору:
230
Сума договору:
292 792.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.09.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
14.09.2021 13:00
Статус:
Підписаний