-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2021-08-09-004571-a
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації.
Торги не відбулися
1 606 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 032.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 032.50 UAH
Номер:
81d15d27e3d741b0b11af2d414f84582
Внутрішній номер закупівлі:
11024831
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-09-004571-a
Замовник:
Новодунаєвецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04406414
-
Адреса:
32413, Україна, Хмельницька область, селище міського типу Дунаївці, вул. Чорновола, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Залагаєв Олександр Семенович +380385871236 smtdun.rada@ukr.net https://dunaevecka-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 606 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 032.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
10 000.00 UAH
Період уточнення:
09.08.2021 12:10 - 15.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
09.08.2021 12:10 - 25.08.2021 18:00
Аукціон:
з 26.08.2021 13:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписСпоживач зобов‘язаний сплатити вартість фактично спожитого обсягу Газу на рахунок Постачальника протягом 5 робочих днів з дня підписання та скріплення печатками Сторонами акту приймання-передачі природного газу
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
90000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
Швед Наталия 380442774777 NATA1.SHVED@GMAIL.COM http://ukrgasresource.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
1 605 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 605 600.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
12
Документи
98
Скарги
0