• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Сервер

місцезнаходження замовника: вул. Коцюбинського, 41, м. Чернігів, 14000; категорія замовника – п.3 ч.4 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі»; мова, якою повинні готуватись тендерні пропозиції - українська

Торги не відбулися

290 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 450.00 UAH
Номер: 94bc5d691ee34bdba97f6c07b16f790d
Внутрішній номер закупівлі: 11000626
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-06-000170-c   
Замовник: ДУ "Чернігівська обласна фітосанітарна лабораторія"
Контактна особа: Титаренко Ірина Григорівна +380462674294 fito@karant.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 48820000-2 СервериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 290 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 450.00 UAH
Період уточнення: 06.08.2021 09:07 - 12.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 06.08.2021 09:07 - 22.08.2021 00:00
Аукціон: з 25.08.2021 14:53
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сервер
Код ДК 021:2015: 48820000-2 Сервери
Кількість 1 штуки
Період постачання до 07.10.2021
Місце постачання 14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 41 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАУКОВО-ВИРОБНИЧА ФІРМА "ЕРБІ"
Початкова пропозиція 285 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
285 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 26
Скарги 0