• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 09110000-3 Тверде паливо (дров’яні брикети)

Торги не відбулися

317 160.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 200.00 UAH
Номер: cab35ecec5f14a30a957e66cf2c85ed7
Внутрішній номер закупівлі: 1099657
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-08-15-001743-a   
Замовник: ПАТ "Укрпошта" в особі чернігівської дирекції
Контактна особа: Ніна Олександрівна Чайкіна +380673516114 chaykina-no@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 317 160.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 200.00 UAH
Період уточнення: 15.08.2017 18:41 - 20.08.2017 20:00
Період прийому пропозицій: 15.08.2017 18:41 - 30.08.2017 20:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дров’яні брикети
Код ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
Кількість 162 тонни
Період постачання 15.08.2017 - 30.09.2017
Місце постачання 14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, пр-т Миру, 28 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ТЮТЮННИК ПАВЛО ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Початкова пропозиція 317 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
317 160.00 UAH з ПДВ
Документи 8
Скарги 0