• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Дитячі ігрові майданчики (37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)

Технічні показники товару визначаються в тендерній документації

Торги не відбулися

288 400.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 884.00 UAH
Номер: 4005586c28604448b126d681141522ef
Внутрішній номер закупівлі: 1098795
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-08-14-000732-c   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО - КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СМІЛЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Зацаринна Ірина Станіславівна 380473344493 smilajkg@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 288 400.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 884.00 UAH
Період уточнення: 14.08.2017 15:37 - 20.08.2017 16:00
Період прийому пропозицій: 14.08.2017 15:37 - 30.08.2017 16:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дитячі ігрові майданчики
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 5 комплект
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 20700, Україна, Черкаська область, Сміла, Сміла На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НІК-КОМПАНІ"
Початкова пропозиція 276 991.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
276 991.00 UAH з ПДВ
Документи 4
Скарги 0