• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Обладнання для дитячих ігрових майданчиків

місцезнаходження: 67770, Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна ,63. Категорія - відповідно до п.1 ч.4 ст.2 Закону, а саме: органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад. Вид закупівлі: відкриті торги

Торги не відбулися

415 330.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 076.65 UAH
Номер: c68bf6980c3446d9ac1062fdd28bbfbc
Внутрішній номер закупівлі: 10963005
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-04-001853-b   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І БУДІВНИЦТВА ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ
Контактна особа: Тетяна Ковальова +380974761690 ugkh.shabootg@gmail.com http://www.shabivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 415 330.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 076.65 UAH
Період уточнення: 04.08.2021 10:20 - 10.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2021 10:20 - 20.08.2021 10:05
Аукціон: з 25.08.2021 12:03
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для дитячих ігрових майданчиків
Код ДК 021:2015: 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Кількість 26 найменувань
Період постачання до 06.09.2021
Місце постачання 67770, Україна, Одеська область, Шабо, Центральна, 63 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дмитрук В.В.
Початкова пропозиція 404 400.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
404 400.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 47
Скарги 0