-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Цукор
Тендер Prozorro UA-2021-08-03-002240-c
Торги не відбулися
399 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 995.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 995.00 UAH
Номер:
b3d29f00de274c05999ad764b1600e4b
Внутрішній номер закупівлі:
10956934
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-03-002240-c
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кобзєва Наталія Іванівна +380385445675 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15830000-5 Цукор і супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
399 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 995.00 UAH
Період уточнення:
03.08.2021 16:27 - 09.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2021 16:27 - 19.08.2021 18:00
Аукціон:
з 20.08.2021 14:13
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цукор
Кількість
14250 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, відповідно до тендерної документації
На карті