• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Експертиза стану безпеки промислового виробництва для філії УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ")

Експертиза стану безпеки промислового виробництва для філії УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ"

Торги не відбулися

70 560.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 705.60 UAH
Номер: bc0776b2abb24aa2a104769b896798fe
Внутрішній номер закупівлі: 1095623
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-08-07-000006-a   
Замовник: Філія "УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ" ПАТ "УКРТРАНСГАЗ"
Контактна особа: Кизимишин Юрій Васильович (044) 239-78-18 kizimishin-yv@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 70 560.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 705.60 UAH
Період уточнення: 07.08.2017 08:39 - 19.08.2017 17:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2017 08:39 - 29.08.2017 17:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Експертиза стану безпеки промислового виробництва для філії УМГ "КИЇВТРАНСГАЗ")
Код ДК 021:2015: 71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Науково-виробнича фірма "Зонд"
Початкова пропозиція 63 168.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
63 168.00 UAH з ПДВ
Документи 21
Скарги 0