-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Аміачна селітра та Суперфосфат амонізований
Тендер Prozorro UA-2021-08-03-001866-a
Торги не відбулися
940 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 700.00 UAH
Номер:
7a8ccb1461c44d358ac5462ee1ba4609
Внутрішній номер закупівлі:
10952790
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-03-001866-a
Замовник:
Казанківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02546039
-
Адреса:
56002, Україна, Миколаївська область, смт Казанка, вул Молодіжна-5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Настич Світлана Сергіївна +380960649166 chande19@ukr.net http://kazankapal.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24410000-1 Азотні добриваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
940 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 700.00 UAH
Період уточнення:
03.08.2021 14:45 - 09.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2021 14:45 - 19.08.2021 14:49
Аукціон:
з 20.08.2021 12:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аміачна селітра
Кількість
40 тонни
Період постачання
до 30.11.2021
Суперфосфат амонізований
Кількість
30 тонни
Період постачання
до 30.11.2021