-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з миття та прибирання автомобілів
Тендер Prozorro UA-2021-08-03-008096-b
Завершена
227 412.00
UAH без ПДВ
Номер:
7c7765abe6b64728bae03a8fc6feb33c
Внутрішній номер закупівлі:
10952631
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-03-008096-b
Замовник:
Київський міський територіальний центр соціального обслуговування
×
-
Код ЄДРПОУ:
05395828
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, Котельникова, 32/11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Глівінська Аліна 380444509218 acco_eco@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50112300-6 Послуги з миття автомобілів та подібні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
були двічі відмінені відповідно до частини 1 статті 40 Закону України “Про публічні закупівлі”
Очікувана вартість:
227 412.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з миття та прибирання автомобілів
Кількість
804 послуга
Період постачання
16.08.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ГАНЖОЛА АРТЕМ ВІКТОРОВИЧ"
Оскарження: 03.08.2021 15:17 - 14.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3679412416
-
Контактна особа:
Артем Ганжола +380979558555 bclean@gmail.com
-
Адреса:
04201, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ КОНДРАТЮКА ЮРІЯ , будинок 4, квартира 277
Оскарження: 03.08.2021 15:17 - 14.08.2021 00:00
Ціна пропозиції
227 412.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.08.2021 15:17
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
643902feb57c4127ab2cd5f28b9e3a1f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-03-008096-b-c1
Постачальник:
ФОП "ГАНЖОЛА АРТЕМ ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3679412416
-
Контактна особа:
Артем Ганжола +380979558555 bclean@gmail.com
-
Адреса:
04201, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ КОНДРАТЮКА ЮРІЯ , будинок 4, квартира 277
Номер договору:
№44/21
Сума договору:
201 368.20 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
18.08.2021 00:00
Статус:
Підписаний