• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

природний газ, код 09120000-6 – Газове паливо за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник

Завершена

128 908.00 UAH з ПДВ
Номер: 8156043fcc4d4ad6a9e480460a14f326
Внутрішній номер закупівлі: 10943033
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-03-001360-b   
Замовник: Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради
Контактна особа: Сакун Анна Юріївна 380577124127,380577123083 hlg_uo_kh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 16 липня 2021 Управлінням освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради було повторно оголошено процедуру відкритих торгів на закупівлю послуг Код згідно 09120000-6 – Газове паливо (природний газ) код за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник. 02 серпня 2021 процедуру було відмінено у зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Відповідно до п.1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура застосовується замовником у разі: якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, тому було прийнято рішення про проведення переговорної процедури закупівлі на закупівлю: послуг Код згідно 09120000-6 – Газове паливо (природний газ) код за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник. для закладів освіти Управління освіти адміністрації Холодногірського району Харківської міської ради
Очікувана вартість: 128 908.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ, код 09120000-6 – Газове паливо за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 8224 метри кубічні
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 61001, Україна, Харківська область, Харків, заклади освіти Холодногірського району Харківської міської ради На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ"

Оскарження: 03.08.2021 09:52 - 09.08.2021 00:00
Ціна пропозиції 128 908.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.08.2021 09:52
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: ebb926d298c447919f5f7bc708e8173b
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-03-001360-b-c1
Постачальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "ХАРКІВГАЗ ЗБУТ"
Номер договору: 41GB617-1977-21
Сума договору: 128 902.15 UAH з ПДВ
Сума договору: 107 418.46 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 09.08.2021 15:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s
pdf
протокол.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №1.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
доп угода 3.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
доп угода 4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 5.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 6.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 7.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 8.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 9.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 10.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 11.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 13.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 12.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s