-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021-2015 -72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням «Технічна підтримка програмної продукції (право на користування та удосконалення програмної продукції віртуалізації від виробника Vmware, Veeam)»
Тендер Prozorro UA-2021-08-03-000028-c
Торги не відбулися
2 416 151.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 080.76 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 080.76 UAH
Номер:
affada530ae74ffeba284957ab00df39
Внутрішній номер закупівлі:
10941280
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-03-000028-c
Замовник:
КП "ХАРКІВСЬКИЙ ДАТА ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40848524
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, вул.Конторська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Олена Віталіївна +380577607261 poshtova_adresa_@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 416 151.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 080.76 UAH
Період уточнення:
03.08.2021 08:12 - 09.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
03.08.2021 08:12 - 19.08.2021 15:00
Аукціон:
з 20.08.2021 15:42
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник здійснює оплату 100% Вартості, що визначена в п. 2.1. цього Договору, протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту підписання уповноваженими представниками Сторін цього Договору, на підставі акту приймання-передачі наданих послуг при наявності фінансування з бюджету територіальної громади м. Харкова.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код ДК 021-2015 -72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням «Технічна підтримка програмної продукції (право на користування та удосконалення програмної продукції віртуалізації від виробника Vmware, Veeam)»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВІКСЕН.УНО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40922183
-
Контактна особа:
Харитонов Дмитрий 380938898182 dmitry.kharytonov@vixen.uno https://vixen.uno
-
Адреса:
Україна, 09100, Київська обл., місто Біла Церква, ВУЛИЦЯ НЕКРАСОВА, будинок 84, квартира 76
Початкова пропозиція
2 116 151.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 116 151.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
22
Скарги
0