• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Труби згідно ТУ 14-3-460

Завершена

4 955.86 UAH з ПДВ
Номер: 8ac5bd261b0749988bd4f0b486225353
Внутрішній номер закупівлі: 10927215
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-08-02-000435-a   
Замовник: ТОВ ФІРМА "ТЕХНОВА"
Контактна особа: Богуш Микола Володимирович +380462659217 tender@tec.cn.ua http://tec.cn.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Процедура відкритих торгів за предметом закупівлі за ДК 44160000-9 Магістралі,трубопроводи,труби,обсадні труби,тюбінги та супутні вироби (Труби сталеві: ЛОТ 3 – Труби згідно ТУ 14-3-460 двічі не відбулась, через відсутність достатньої тендерних пропозицій за лотом № 3 Труби згідно ТУ 14-3-460 (UA-2021-05-07-001727-a та UA-2021-05-26-001193-a). Відповідно до статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) переговорна процедура закупівлі – це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовником укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. Підставою застосування переговорної процедури закупівлі є пункт 1 частини другої статті 40Закону, а саме: якщо замовником було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятись від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 4 955.86 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Труба Ø 60х6 сталь 20
Код ДК 021:2015: 44163100-1 Труби
Кількість 44.89 кілограм
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 14014, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Ушинського, 23 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "НВФ "КАРОЛІНА"

Оскарження: 02.08.2021 10:30 - 13.08.2021 00:00
Ціна пропозиції 4 955.86 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.08.2021 10:30
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: fd107e9f0a384b5cbcef60cf5bd03a7c
Ідентифікатор договору: UA-2021-08-02-000435-a-b1
Постачальник: ПП "НВФ "КАРОЛІНА"
Номер договору: 122/24
Сума договору: 4 955.86 UAH з ПДВ
Сума договору: 4 129.88 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання: 13.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 122_24 від 13.08.2021.pdf
p7s
sign.p7s