• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги із забезпечення харчуванням учасників в рамках ініціативи Міжнародний фестиваль молодіжної демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича»

Завершена

233 750.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 168.75 UAH
Номер: 30206577835c479e8221448a21429553
Внутрішній номер закупівлі: 10923310
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-30-008471-b   
Замовник: Відділ культури, національностей та релігій Славутицької міської ради
Контактна особа: Ольга Василівна Сорока +380457923618 culture@slav.gov.ua http://zakupki.prom.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 233 750.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 168.75 UAH
Період уточнення: 30.07.2021 17:21 - 05.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 30.07.2021 17:21 - 15.08.2021 00:00
Аукціон: 16.08.2021 14:39 - 16.08.2021 15:06
Період кваліфікації: 16.08.2021 15:06 - 27.08.2021 16:01
Період завантаження договору: 27.08.2021 16:01 - 16.09.2021 16:01
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із забезпечення харчуванням учасників в рамках ініціативи Міжнародний фестиваль молодіжної демократії, телебачення, преси та творчості «Золота осінь Славутича»
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання до 28.09.2021
Місце постачання 07101, Україна, Київська область, місто Славутич, проспект Дружби народів, 9 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Славутич-фуд

Оскарження: 20.08.2021 17:07 - 31.08.2021 00:00
Початкова пропозиція 228 185.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
228 185.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.08.2021 17:08
Відповіді на вимоги 11
Документи 19
Скарги 0
ФОП "ВОЛКОВ ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"

Оскарження: 27.08.2021 16:01 - 07.09.2021 00:00
Початкова пропозиція 233 747.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
233 747.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.08.2021 16:01
Відповіді на вимоги 11
Документи 62
Скарги 0
ФОП "ГАЛАГАН ТЕТЯНА БОРИСІВНА"
Початкова пропозиція 233 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
233 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: f05a4145b0b8410ca51ee8fdf814bdd6
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-30-008471-b-a1
Постачальник: ФОП "ВОЛКОВ ВІКТОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Номер договору: 140
Сума договору: 233 747.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.09.2021 00:00 - 30.11.2021 00:00
Дата підписання: 07.09.2021 14:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір 140.pdf
pdf
Додаткова угода 1.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s