-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код за ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна промислового використання)
Тендер Prozorro UA-2021-07-30-005983-b
Код за ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Деревина дров’яна промислового використання)
Торги не відбулися
276 330.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 381.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 381.65 UAH
Номер:
6a157ceae28e4167abe29ea13ffeb697
Внутрішній номер закупівлі:
10919820
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-30-005983-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БОЧЕЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41848457
-
Адреса:
41635, Україна, Сумська область, Конотопський район село Бочечки, ВУЛИЦЯ ТРАКТОРНА будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Олександрівна Міницька +380984466980 41848457@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
276 330.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 381.65 UAH
Період уточнення:
30.07.2021 14:36 - 06.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2021 14:36 - 16.08.2021 00:00
Аукціон:
з 16.08.2021 11:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Код за ДК 021:2015 - 03418100-4 Деревина твердих порід
Кількість
122 метри кубічні
Період постачання
01.08.2021 - 30.09.2021
Місце постачання
41635, Україна, Сумська область, Бочечки, вул. Лісова, будинок 26; 41635, Сумська обл., Конотопський район, с. Бочечки, вул. Соборна, будинок 8; 41644, Сумська обл., Конотопський район, с. Козацьке, вул. 40 років Перемоги, будинок 2; 41636, Сумська обл., Конотопський район, с. Сахни, вул. Центральна, будинок 80.
На карті
Код за ДК 021:2015 - 03411000-4 Деревина хвойних порід
Кількість
122 метри кубічні
Період постачання
01.08.2021 - 30.09.2021
Місце постачання
41635, Україна, Сумська область, Бочечки, вул. Лісова, будинок 26; 41635, Сумська обл., Конотопський район, с. Бочечки, вул. Соборна, будинок 8; 41644, Сумська обл., Конотопський район, с. Козацьке, вул. 40 років Перемоги, будинок 2; 41636, Сумська обл., Конотопський район, с. Сахни, вул. Центральна, будинок 80.
На карті
Код за ДК 021:2015 - 03415000-2 Деревина м'яких порід
Кількість
61 метри кубічні
Період постачання
01.08.2021 - 30.09.2021
Місце постачання
41635, Україна, Сумська область, Бочечки, вул. Лісова, будинок 26; 41635, Сумська обл., Конотопський район, с. Бочечки, вул. Соборна, будинок 8; 41644, Сумська обл., Конотопський район, с. Козацьке, вул. 40 років Перемоги, будинок 2; 41636, Сумська обл., Конотопський район, с. Сахни, вул. Центральна, будинок 80.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Державне підприємство "Конотопське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00992935
-
Контактна особа:
Біла Ірина Василівна 380544725322 IRINABILA@UKR.NET http://konotoples.at.ua
-
Адреса:
41605, Україна, Сумська область, Конотоп, Сумська область, Конотопський район, с. Бочечки, вул. Загребля,65
Початкова пропозиція
275 110.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
275 110.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
69
Скарги
0