-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція головного корпусу
Тендер Prozorro UA-2017-07-31-000014-b
Реконструкція головного корпусу
Торги не відбулися
3 876 648.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 116 200.00 UAH
мін. крок: 3% або 116 200.00 UAH
Номер:
b8ce44ee5349495ea89ed8984b4741ce
Внутрішній номер закупівлі:
1091913
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-31-000014-b
Замовник:
Комунальна установа "Ямпільська центральна районна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982726
-
Адреса:
24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, Пирогова, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Балабух Тетяна Григорівна 0-4336-22154 balabuh.tetyana@ukr.net http://c2n.info/vincrlympol
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 876 648.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
116 200.00 UAH
Період уточнення:
31.07.2017 08:08 - 18.08.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2017 08:08 - 28.08.2017 17:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція головного корпусу
Кількість
1 одиниця
Період постачання
01.09.2017 - 15.11.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
Консорціум "Група компаній "Енергобуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38445239
-
Контактна особа:
Голубенко Оксана Анатоліївна +380432509090 ers@ers.com.ua
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. М.Оводова, 51, корпус1
Початкова пропозиція
3 666 666.66 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 666 666.66 UAH з ПДВ
Документи
33
Скарги
0