• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вироби для кухні

Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції. Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками-резидентами України, викладаються українською мовою. При цьому, проектна, технічна документація, а також документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції підготовлені учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською або російською мовами. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному або російськомовному тексту. Відповідальність за якість та достовірність перекладу несе учасник.

Торги не відбулися

41 600.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 210.00 UAH
Номер: a9be5b60d37b4ce0a48c44985b1d14ab
Внутрішній номер закупівлі: 10874805
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-27-001660-c   
Замовник: ВП "Рівненська АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом"
Контактна особа: Шершень Юлія 380363664873 SHEYN@RNPP.ATOM.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 41 600.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 210.00 UAH
Період уточнення: 27.07.2021 15:02 - 06.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 27.07.2021 15:02 - 16.08.2021 15:00
Аукціон: з 17.08.2021 14:53
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Жироуловлювач СЖ 0.5-0.06 Ф «Оптима-60» або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 1 штуки
Період постачання до 01.10.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Сепаратор жира Оазис FAT П-01-ЭКО або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 1 штуки
Період постачання до 01.10.2021
Місце постачання Відповідно до документації
Сепаратор жира Оазис FAT П-05 або еквівалент
Код ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухні
Кількість 2 штуки
Період постачання до 01.10.2021
Місце постачання Відповідно до документації