• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Сканер

сканер - 1 шт.

Завершена

38 151.60 UAH з ПДВ
Номер: 35073441e836476789004d314c9ac7cd
Внутрішній номер закупівлі: 10860350
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-26-008314-b   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ
Контактна особа: Оксана Роганова +380633733162 o.rohanova@naau.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: відповідно до ч. 1 ст. 40 Закону «Про публічні закупівлі» (далі по тексту цього протоколу – Закон) переговорна процедура використовується НААУ як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону, а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Підтвердженням відміни двох процедур закупівель відкритих торгів є звіти про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-06-02-011599-b від 02.06.21 та UA-2021-06-29-008178-с від 29.06.21, які автоматично формуються на веб-порталі Уповноваженого органу.
Очікувана вартість: 38 151.60 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сканер
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 1 штуки
Період постачання 06.08.2021 - 31.12.2021
Місце постачання 01133, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 18/7 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СИСТЕМАТИКА УКРАЇНА"

Оскарження: 26.07.2021 16:32 - 06.08.2021 00:00
Ціна пропозиції 38 151.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.07.2021 16:32
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: d272896682cc4ddb867bc0dabb4b12e6
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-26-008314-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СИСТЕМАТИКА УКРАЇНА"
Номер договору: 2021/08/03
Сума договору: 32 415.60 UAH з ПДВ
Сума договору: 27 013.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 09.08.2021 13:42
Статус:
Підписаний
PDF
Договір_2021-08-03.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Дод_угода_1_2021-08-03.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Vid_nakladna_d_2021-08-03.PDF
p7s
sign.p7s