-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція футбольного поля Бердянської школи-інтернату за адресою: Запорізька обл., м.Бердянськ, вул. Степанянця,13, показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи.
Тендер Prozorro UA-2021-07-23-003814-c
Місцезнаходження: Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Степанянця,13 індекс 71114 Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Кошти спеціального фонду.
Завершена
1 674 538.80
UAH з ПДВ
Номер:
b7fa831a274643b2b12394380e474428
Внутрішній номер закупівлі:
10841960
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-23-003814-c
Замовник:
Комунальний заклад "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20510312
-
Адреса:
71114, Україна, Запорізька область, Бердянськ, Степанянця, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шепель Антоніна 380997442575 glavbuhazov@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Протягом 2021 року Замовником (КЗ "Бердянська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів" Запорізької обласної ради) двічі оголошувалися відкриті торги (ідентифікатори UA-2021-04-07-001157-a та UA-2021-07-01-000886-b) щодо закупівлі робіт за предметом: «Реконструкція футбольного поля Бердянської школи-інтернату за адресою: Запорізька обл., м. Бердянськ, вул. Степанянця,13», показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи», очікуваною вартістю 1674538,80 грн. кожна. При цьому, обидві процедури закупівлі було відмінено на підставі ч.2 ст.32 Закону через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом (посилання на звіти про результати проведення процедур https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-04-07-001157-a та https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-07-01-000886-b).
Очікувана вартість:
1 674 538.80 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписЗамовник сплачує вартість прийнятих від Виконавця робіт на підставі підписаного акту виконаних підрядних робіт складеного за формою КБ-2в і довідки про вартість виконаних підрядних робіт, складеної за формою КБ-3 протягом 10 (десяти) банківських днів з дати отримання Замовником на свій реєстраційний рахунок бюджетного фінансування.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція футбольного поля Бердянської школи-інтернату за адресою: Запорізька обл., м.Бердянськ, вул. Степанянця,13, показник національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи.
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.08.2021
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Бучацький Микита Олександрович
Оскарження: 23.07.2021 16:05 - 03.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3193903571
-
Контактна особа:
Бучацький Микита Олександрович +380988866393 buchatskiynikita@gmail.com
-
Адреса:
08160, Україна, Київська область, с. Гнатівка, Старожитомирська, будинок 7, корпус Б
Оскарження: 23.07.2021 16:05 - 03.08.2021 00:00
Ціна пропозиції
1 447 068.27 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.07.2021 16:05
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
3fdc437cb2984c1f8f56f6ab4081da72
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-23-003814-c-b1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Бучацький Микита Олександрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3193903571
-
Контактна особа:
Бучацький Микита Олександрович +380988866393 buchatskiynikita@gmail.com
-
Адреса:
08160, Україна, Київська область, с. Гнатівка, Старожитомирська, будинок 7, корпус Б
Номер договору:
339
Сума договору:
1 447 068.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
04.08.2021 09:00
Статус:
Виконаний