• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

код за ДК 021:2015: 34350000-5 — Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Автомобільні шини)

Завершена

34 128.00 UAH з ПДВ
Номер: cb5a1c73361843798b9af04118c1d241
Внутрішній номер закупівлі: 10829107
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-23-000280-b   
Замовник: Мукачівське міське комунальне підприємство "Ремонтно-будівельне управління"
Контактна особа: Юрій Бубряк +380952161889 mmkprbu34850918@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: У зв’язку з тим, що відкриті торги на закупівлю 021:2015: 34350000-5 — Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Автомобільні шини, які були оголошені 18.06.2021 та повторно 05.07.2021 оголошення UA-2021-06-18-009738-c та UA-2021-07-05-008833-c не відбулися у зв’язку з поданнмя для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій, керуючись п.1 ч. 2 ст. 40 Закону доцільно провести переговорну процедуру.
Очікувана вартість: 34 128.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Шина 16.5/70- R18
Код ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачево, вул. Ужгородська, 17 А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАВТОЗАПЧАСТИНА"

Оскарження: 27.07.2021 16:38 - 07.08.2021 00:00
Ціна пропозиції 34 128.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.07.2021 16:38
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 10b4c1e52ca446d1b2a52d7b81b4568b
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-23-000280-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАВТОЗАПЧАСТИНА"
Номер договору: 247
Сума договору: 33 864.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 28 220.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 09.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 09.08.2021 14:00
Статус:
Виконаний
PDF
SCAN0494.PDF
p7s
sign.p7s