-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Спеціальні меблі: шафи книжкові, шафи для одягу, столи (м. Київ)
Тендер Prozorro UA-2017-08-04-001046-b
Торги не відбулися
158 643.38
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 586.43 UAH
мін. крок: 1% або 1 586.43 UAH
Номер:
88588783f8464569ac7be2f19938bb45
Внутрішній номер закупівлі:
1079925
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-08-04-001046-b
Замовник:
Філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081258
-
Адреса:
01030, Україна, Київська обл., Київ, вул. І. Франка, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коваль Іван Сергійович +38 (044) 445 29 02 ikoval@sw.uz.gov.ua http://www.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39120000-9 Столи, серванти, письмові столи та книжкові шафиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
158 643.38 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 586.43 UAH
Період уточнення:
04.08.2017 14:30 - 11.08.2017 20:00
Період прийому пропозицій:
04.08.2017 14:30 - 21.08.2017 20:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціальні меблі: шафи книжкові, шафи для одягу, столи (м. Київ)
Кількість
54 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС МЕБЛІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40424747
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІЗНЕС МЕБЛІ" +380503809296 info@business-mebel.com.ua http://www.business-mebel.com.ua/
-
Адреса:
Україна, 04215, м.Київ, Подільський район, ПРОСПЕКТ ГОНГАДЗЕ, будинок 32-А, квартира 3
Початкова пропозиція
158 643.38 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
158 643.38 UAH з ПДВ
Документи
22
Скарги
0