-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги із забезпечення харчуванням учасників в рамках ініціативи Арт-резиденція семантичного сюрреалізму OFAR (Open Format Art Residence)
Тендер Prozorro UA-2021-07-20-010146-b
Торги не відбулися
82 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 412.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 412.50 UAH
Номер:
cbdc3a8c17e3472a9ddfd734bd54d649
Внутрішній номер закупівлі:
10791625
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-20-010146-b
Замовник:
Відділ культури, національностей та релігій Славутицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05277864
-
Адреса:
07100, Україна, Київська область, м. Славутич, Пр-т. Дружби Народів, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Василівна Сорока +380457923618 culture@slav.gov.ua http://zakupki.prom.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
82 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
412.50 UAH
Період уточнення:
20.07.2021 17:54 - 26.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.07.2021 17:54 - 05.08.2021 00:00
Аукціон:
з 05.08.2021 14:05
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги із забезпечення харчуванням учасників в рамках ініціативи Арт-резиденція семантичного сюрреалізму OFAR (Open Format Art Residence)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 18.09.2021
Місце постачання
07101, Україна, Київська область, місто Славутич, проспект Дружби народів, 9
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Славутич-фуд
×
-
Код ЄДРПОУ:
43427101
-
Контактна особа:
Тодоров Михайло Володимирович +380999286045 slavfood@ukr.net
-
Адреса:
07100, Україна, Київська область, Славутич, Тбіліський квартал, будинок 1
Початкова пропозиція
72 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
72 600.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
23
Скарги
0