• Спрощена закупівля
  • Безлотова
  • КЕП

Снігоприбирач

Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі Зазначено у ВИМОГАХ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ (ЧАСТИНА І Оголошення). Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв Оцінка пропозицій спрощеної закупівлі здійснюється на основі єдиного критерію – «Ціна без ПДВ». Питома вага критерію – 100%. Під час заповнення форм Учасник зазначає ціну пропозиції спрощеної закупівлі в гривнях без урахування податку на додану вартість (ПДВ). При укладанні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до діючого законодавства України. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо Замовник вимагає його надати) - не вимагається. Додаток до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі: Проект договору про закупівлю, укладений за спрощеною закупівлею. Розміщення інформації в електронній системі закупівель здійснено замовником шляхом заповнення електронних полів, визначених адміністратором і реалізованих в електронній системі закупівель, та завантаження відповідних документів через автоматизоване робоче місце замовника згідно з наказом від 11.06.2020 року № 1082 «Про затвердження Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі».

Завершена

41 666.67 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 209.00 UAH
Номер: a1b5225fcf014c6ea69d6c639a041731
Внутрішній номер закупівлі: 10790555
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-07-20-002464-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Контактна особа: Кузнецов Сергій Володимирович +380442817195 S.KUZNETSOV@KBP.AERO https://www.kbp.aero
Класифікатор ДК 021:2015: 43310000-9 Машини для цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 41 666.67 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 209.00 UAH
Період уточнення: 20.07.2021 16:48 - 26.07.2021 11:00
Період прийому пропозицій: 26.07.2021 17:00 - 29.07.2021 12:00
Аукціон: 30.07.2021 11:37 - 30.07.2021 12:00
Період кваліфікації: 30.07.2021 12:00 - 10.08.2021 13:03
Період завантаження договору: 10.08.2021 13:03 - 30.08.2021 13:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
снігоприбирач
Код ДК 021:2015: 43313200-2 Роторні снігоочисники
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, вулиця Бориспіль-7 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АТ "Альцест"

Оскарження: 04.08.2021 16:56 - 07.08.2021 00:00
Початкова пропозиція 27 450.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
26 995.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
04.08.2021 16:56
Документи 16
Скарги 0
ТОВ "ТКН-СЕРВІС"

Оскарження: 10.08.2021 13:03 - 13.08.2021 00:00
Початкова пропозиція 32 750.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
27 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.08.2021 13:03
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: b96d0090deb94858848ca254a9b85e98
Ідентифікатор договору: UA-2021-07-20-002464-a-a1
Постачальник: ТОВ "ТКН-СЕРВІС"
Номер договору: 35.1-14/2.6-00002
Сума договору: 32 400.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 27 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.08.2021 00:00 - 31.01.2022 00:00
Дата підписання: 26.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір_№35.1-14_2.6-00002_від_26.08.2021.pdf
p7s
sign.p7s